Post Title

Space Plus Audiophile DAC

® Space Sabre DAC


Space Plus je vysoko kvalitný DAC s podporou formátov s ultra vysokým rozlíšením založený na technológii ESS® Sabre32 Referenčným D/A čipom.

Post Title

Space Plus DAC Recenzie

Post Title

Recenzia v mesačníku spotrebnej elektroniky Stereo & Video - vydanie 6/2017

Post Title

Recenzia na blogu Stereo-Head by Matteo

Post Title

Recenzia na blogu Sound Perfection Reviews

Post Title

ESS® Sabre32 Referenčný D/A čip

Integrovaným D/A prevodníkom je špičkový ESS® SABRE9018 - 32bit. Referenčný DAC v spolupráci s vykonným XMOS® audio kontrolérom pre dostatočný prietok Audio signálov najvyššej kvality dnešnej doby.

DSD64/128 Super Audio CD Kvalita

Space Plus podporuje signály typu DSD (Direct-Stream Digital) pomocou micro USB 2.0 portu. Podporuje DSD64 - 2.8224 MHz a Double-rate DSD128 - 5.6448 MHz / 1-bit (DoP/dCS alebo Natívne DSD streamovanie pomocou ASIO ovládača).

DXD Zvuk Štúdiovej kvality

Space Plus podporuje aj signál typu DXD (Digital eXtreme Definition) cez micro USB 2.0 port alebo S/PDIF vstupné rozhrania. Podporuje DXD (PCM signály) 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 352.8kHz, 384kHz / 16bit, 24bit, 32bit. Kompletné špecifikácie tu

0.96" OLED informačný Displej

Pre informácie je k dispozícii malý 0,96" displej typu OLED (s rozlíšením 128x64 pixlov) na prednej strane prístroja. Na displeji sa zobrazujú informácie o prehrávanom signále, zvolenom vstupe, hlasitosť, stíšenie zvuku a nastavení audio filtrov.

IR senzor a Hlasitosť

S použitím univerzálneho diaľkového ovládania môžete ovládať funkcie ako hlasitosť (z -120dB až 0 dB @ 1dB/krok), výber S/PDIF vstupov, nastavenie filtra IIR Butterworth 50 - 60 - 70kHz, stíšenie zvuku a zámena kanálov (LR - RL). Space Plus je tiež plne kompatibilný s Apple diaľkovým ovládačom.

Výkonný slúchadlový výstup

Space Plus disponuje aj 3.5mm jack výstupom pre slúchadlá s vyššou impedanciou (600Ω) o ktorý sa postará integrovaný výkonný dynamický slúchadlový zosilňovač.

Audiofilné domáce Audio

Space Plus DAC je optimalizovaný aj pre vysoko kvalitné domáce audio. Cez pár pozlátených analógových RCA výstupov môžete pripojiť Váš stereo zosilňovač alebo aktívne monitory (Repro sústavy). Výstupné špecifikácie: DR >-121dB, THD+N <0.0002%. Kompletné špecifikácie tu

Space Plus Podpora pre PC a mobilné zariadenia

Space Plus je najlepší spôsob, ako vykonať upgrade počítača s operačným systémom Windows, Linux, macOS alebo smarfóna s OS Android*, iOS* pre podporu audio formátov s vysokým rozlíšením. Viac tu

Digitálne Audio vstupy

Micro USB 2.0 je primárnym vstupom pre vysoko kvalitné audio streamovanie. Space Plus DAC disponuje aj dvoma digitálnymi S/PDIF vstupmi: jedným optickým vstupom TOSlink a jedným RCA vstupom pre pripojenie koaxiálneho kábla.

Pevná hliníková konštrukcia s CNC obrábaním

Space Plus DAC má tiež veľmi kompaktné rozmery (70 x 84 x 24 mm). Obal je vyrobený z 1,5 mm hrubého hliníka, ktorý je robustný a poskytuje dokonalú izoláciu od vonkajšieho rušenia.

Kompatibilný s Apple diaľkovým ovládačom

Excelentne čistý Zvuk

Nekompromisný hardvér pre Audiofilov


Post Title

Optimalizovaný pre ultra vysoké rozlíšenie zvukového signálu

High-Quality Technology


Space Plus je navrhnutý s najvyššou presnosťou a obsahuje len tie najlepšie dostupné high-end komponenty, čo zaručuje vynikajúci hudobný zážitok.

Každý audio prevodník z radu Space je navrhnutý s najvyššou možnou presnosťou aby výsledný zvuk bol dynamický, čistý a vyrovnaný v celom frekvenčnom pásme.

Post Title

Najčastejšie otázky

Space Plus DAC


Po pripojení zariadenia k počítaču so systémom Windows (Windows 7,8,10) v systéme nie je možnosť vybrať pripojené prehrávacie zariadenie?

V systéme Windows je potrebné stiahnuť zo stránky výrobcu ovládače, nainštalovať ich a po reštarte systému je pripojené zariadenie už korektne rozpoznané. Systemy MacOS a Linux nevyžadujú inštaláciu ovládača. Ovládače na stiahnutie tu


Po pripojení prevodníka k zariadeniu sa zobrazí logo "Space", následne nápis "DISPLAY OFF" a displej zhasne?

Na prevodniku je aktívna funkcia "Display OFF", avšak prevodník aj naďalej funguje. Pozri manuál pre zapnutie/vypnutie displeja. Manuál na stiahnutie tu


Pri prehrávaní formátu DSD nie je zvuk alebo počuť silný šum?

Na prehrávacom zariadení je potrebné nastaviť maximálnu hlasitosť pre USB zariadenie. Hlasitosť je následne možné regulovať priamo na prevodníku.

Pri prehrávaní formátu DSD prevodník zobrazuje formát PCM?

V prehrávači je potrebné prepnúť formát DSD z "DoP" na "Native".

Po pripojení audio signálu na optický alebo koaxialny vstup nie je zvuk?

Prevodník je potrebné prepnúť na príslušný vstup. Pozri manuál pre prepnutie vstupu. Manuál na stiahnutie tu


Prevodník nereaguje na povely z dialkového ovládania?

Prevdepodobne nie je nastavený správny typ dialkového ovládania. Pozri manuál pre nastavenie typu dialkového ovládania. Manuál na stiahnutie tu


Po pripojení prevodníka na mobilné zariadenie sa na mobilnom zariadení zobrazí hlásenie "Pripojené príslušenstvo odoberá príliš veľa energie" a následne odpojí prevodník?

Niektorý výrobcovia mobilných zariadení v snahe zabezpečiť väčšiu výdrž batérie môžu pri prekročení limitnej hodnoty odberu zo strany pripojeného zariadenia toto zariadenie odpojiť. V takom prípade je potreba použiť redukciu s možnosťou prídavného napájania.

Po pripojení prevodníka k zariadeniu sa na displeji neobjaví logo, displej je prázdny?

Pravdepodobne je zariadenie chybné a je potrebne kontaktovať servisnú podporu. Kontaktovať tu


Download Center

Tu si môžete stiahnuť softvér, ovládače, firmvér, užívateľské príručky a ďalšie.

Excellent Sound Experience

Sabre Sound™

Post Title